fale
14 آذر 1401 - 15:34

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی: امیدافزایی در جامعه وظیفه تمام مسئولان است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مسئولان و روحانیون باید در راستای افزایش امید عمومی در جامعه قدم بردارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، نشست ماهانه مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات، سازمان‌ها و نهادها با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی به میزبانی نیروی انتظامی استان برگزار شد.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی ضمن بیان روایتی از حضرت علی(ع) به لزوم استفاده از فرصت عمر اشاره کرد و اظهار داشت: کسانی در زندگی موفق هستند که از گذر عمر، چیزهای ابدی مانند رحمت بی حد و حصر الهی به دست آورند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی، گفت: اموال و مقام انسان از بین رفتنی است اما انسان باید تلاش کند از این چیزهای فانی، توشه باقی برای خود اخذ کند.

وی، ضمن قدردانی از تلاش‌های حافظان امنیت، عنوان کرد: مردم از تأمین امنیت توسط پلیس قدردان و رضایتمند هستند و رضایت مردم سبب جلب رحمت الهی برای نیروهای پلیس می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: اتفاقات اخیر جنگ ترکیبی دشمن علیه امنیت کشور بود که با درایت نیروهای امنیتی و بصیرت مردمی شکست خورده، بر همین اساس نیروهای انتظامی بر اساس توصیه مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر، باید قوی‌تر و مصمم‌تر باشند.

وی افزود: اینکه مقام معظم رهبری همیشه چفیه به گردن دارند به این معنی است که جنگ دشمن با ما تمام نشده و همیشه در حال جنگ با ما است، در این مسیر اگر صبر و استقامت کنیم نصرت الهی نازل می‌شود.

حجت‌الاسلام قریشی، در ادامه با تأکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه، بیان داشت: دشمنان تحمل دیدن موفقیت‌های کشور را ندارند و به همین دلیل این مسائل را در کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند، آنچه وظیفه ما در این میدان است، ایجاد روحیه امید به آینده در جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: ایستادگی و مقاومت کشور در مقابل هجمه همه جانبه دشمنان معجزه بوده و مشخص است که نصرت حضرت ولی عصر(عج) با کشور است.

در پایان این جلسه، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با اهدای تابلو فرشی از سردار «رحیم جهانبخش» فرمانده انتظامی استان به نمایندگی از تمامی نیروهای یگان‌های انتظامی در راستای تامین امنیت در جامعه قدردانی کرد.

آذربایجان غربی ,

انتهای پیام/ن

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898314